UlotkiDruk.pl


ZAMÓW:

biuro@ulotkidruk.pl

ul. 3 MAJA 56
62-200 Gniezno


tel.kom. 695 662 019

Pracujemy w godzinach:
pn - pt: 10:00 - 18:00


REGULAMIN i reklamacjePrzejdŸ na EkoFakturowanie będŸ ekologiczny i oszczędzaj na każdej wysłanej fakturze


UlotkiDruk.pl

biuro@ulotkidruk.pl

Pracujemy w godzinach:
pn - pt: 10:00 - 18:00


tel.kom. 695 662 019

NIP: 7841054854
REGON: 526286650

Rachunek bankowy:
mBank 31 1140 2004 0000 3402 8406 9056

 

Asortyment UlotkiDruk.pl nie zawiera wszystkich możliwych opcji, nakładów oraz produktów poligraficznych. Jednakże, jeżeli chcieliby Państwo skalkulować produkt poligraficzny w innych parametrach aniżeli dostępne na tej stronie, prosimy o złożenie zapytania.

Warunki reklamacji i formularz reklamacyjny


 

Czym są wizytówki i jak ważne są dla osoby prowadzącej biznes?

Czy wiesz, że wizytówki są jednym z najważniejszych narzędzi w relacjach biznesowych? Współdecydują one o tym czy będziesz postrzegany jako osoba godna zaufania, z którą warto prowadzić interesy. Wizytówka jest odbiciem Twojego biznesu, najlepszych Twoich cech. Podkreśla prestiż i elegancję Ciebie jako osoby i oczywiście kojarzonej z tym firmy. Jednym ze sposobów budowania pozytywnego wizerunku firmy jest zaangażowanie w każdą, nawet najmniejszą część Twojego biznesu. Szczegóły są bardzo ważne i to czy Twoja wizytówka zrobi wrażenie na kontrahencie może zdecydować o sukcesie Twojej firmy.

Projektowaniem wizytówek zajmujemy się już od wielu lat i często spotykamy osoby, które nie zdają sobie zupełnie sprawy z tego, jak ważną częścią całego ich biznesu jest ten „prosty” kartonik. To od pierwszego kontaktu z potencjalnym partnerem biznesowym, wymianie wizytówek, a więc przekazaniem sobie wzajemnie kontaktów może się rozpocząć wielki biznes. Jak ważne w biznesie są profesjonalne wizytówki?

Wyobraź sobie spotkanie biznesowe dwóch osób... wyobraź sobie, że jedną z nich jesteś Ty Idziesz na spotkanie, na którym chciałbyś zrobić jak najlepsze wrażenie, przedstawiając Siebie i Swoją firmę osobie, która potencjalnie stanie sie Twoim partnerem biznesowym na długie lata. Zastanawiasz się, w jaki sposób pokazać siebie jako profesjonalną i godną zaufania osobę, z którą warto robić interesy.

Teraz już wiesz... potrzebne są Ci profesjonalnie zaprojektowane i wydrukowane wizytówki, które zrobią ogromne wrażenie na osobie, której je wręczysz. Pamiętaj, iż w biznesie liczą się nawet drobne szczegóły i dlatego dzięki wizytówce Twoja firma zyska w oczach potencjalnego klienta profesjonalny charakter już na samym początku współpracy.

Druk ulotek to nasza pasja! Tworzymy reklamy kompleksowo! Druk wizytówek, plakatów, banerów realizujemy w najniższych cenach. UlotkiDruk to drukarnia internetowa online.
Kreacja: DEO.pl | Drukarnia internetowa: UlotkiDruk.pl | Hosting: NajlepszySerwer.pl

REGULAMIN

biuro projektów gniezno nadzory budowlane gniezno