ZAMÓW:

biuro@ulotkidruk.pl

ul. 3 MAJA 56
62-200 Gniezno

tel.kom. 783 390 695
tel.kom. 695 662 019

infolinia: 801 009 740

Pracujemy w godzinach:
pn - pt: 10:00 - 18:00PrzejdŸ na EkoFakturowanie będŸ ekologiczny i oszczędzaj na każdej wysłanej fakturze

Baner frontlit (winyl) jest bardzo wytrzymały na rozerwania, rozdarcia, odporny na wilgoć, UV, niską i wysoką temperaturę. Materiał o konstrukcji plandeki. Występuje w szerokiej gamie gramaturowej i rozmiarowej. Stosowany do wykonywania banerów, plandek, namiotów, markiz. Ekspozycja outdoor (zewnętrzna) - ekspozycja długookresowa. Stosowany do druku wielkoformatowego jednostronnego.

Baner odblaskowy jest bardzo wytrzymały na rozerwania, rozdarcia, odporny na wilgoć, promieniowanie UV, niską i wysoką temperaturę. Materiał o konstrukcji plandeki. Posiada specjalną czarną wkładkę umożliwiającą druk dwustronny. Uniemożliwia prześwitywanie grafiki zadrukowywanej z drugiej strony. Stosowany do wykonywania banerów obustronnych. Ekspozyja outdoor (zewnętrzna) - ekspozycja długookresowa.

Kaseton stanowi znakomity nośnik informacji o produkcji bądź firmie, dobrze widoczny w dzień jak i w nocy. Dzięki zastosowaniu różnych profili oraz oświetlenia LED (w naszych kasetonach to standard) mamy możliwość otrzymania kasetonów o bardzo różnej budowie – od bardzo lekkich i zgrabnych (profile 60 mm) do wielkogabarytowych. Kasetony cechują się ponadprzeciętnym bezobsługowym działaniem. Do każdego z kasetonów mamy możliwość wyboru wielu opcji począwszy od koloru oświetlenia LED poprzez rodzaj pleksi, uchwytów itp. aż do automatycznych włączników oświetlenia.

Folia OWV samoprzylepna perforowana, redukuje o ok. 50 % światło wpadające do pomieszczenia. Materiał (folia owv) ten tworzy z zewnątrz grafikę nie transparentną, a z wewnątrz zachowuje się jak materiał transparentny. Dzieki folii owv uzyskujemy efekt lustra weneckiego. Po naklejeniu folii one way vision (OWV) na szybę, osoby przebywające wewnątrz nie mają ograniczonej widoczności. Osoby z zewnątrz widza niewiele lub nic (pomijając zadruk reklamowy). Zastosowanie siatki owv: aplikacje na witrynach i wystawach sklepowych, szyby samochodowe, elementy wystrojów wnętrz.

OPCJE PODSTAWOWE OPCJE DODATKOWE
DIODY ZWYKŁE DIODY HERMETYCZNE
STANDARDOWA ILOŚC LED DODATKOWE DIODY (2X)
RAMA NIEMALOWANA RAMA MALOWANA
BEZ GRAFIKI Z GRAFIKĄ
BEZ PROJEKTU  Z PROJEKTEM
PLEXI OPAL 2MM PLEXI OPAL 3MM
BRAK CZUJNIKA CZUJNIK ZMIERZCHOWY
ZASILACZ NA ZAWNATRZ 12V ZASILACZ WEWNĄTRZ 12V

 
 

 

728x90_ShutterStock-People_PL_animated


Kreacja: DEO.pl | Drukarnia internetowa: UlotkiDruk.pl | Hosting: NajlepszySerwer.pl
drewno gniezno tarcica gniezno
przedszkole gniezno: przedszkole gniezno | przedszkola gniezno: przedszkole gniezno | punkt przedszkolny gniezno: punkt przedszkolny gniezno


REGULAMIN

biuro projektów gniezno nadzory budowlane gniezno

Druk ulotek to nasza pasja! Tworzymy reklamy kompleksowo! Druk wizytówek, plakatów, banerów realizujemy w najniższych cenach. UlotkiDruk to drukarnia internetowa online. Google+